İşletmenizi Büyütmeye ve Marka olmaya hazır mısınız?

O zaman hadi başlayalım

Merhaba ben Burak KESER. Yaklaşık 1.5 yıldır aktif olarak işletmelerin Facebook ve Instagram reklamlarını yöneterek internetten satışlarını arttırıyorum ve bunu yaparken, kendimde e-ticaret yapıyorum. Kendim için sahada uyguladığım işe yarayan bütün taktikleri danışmanlık verdiğim işletmelere de uyguluyorum. Sizde işletmenizin internetten satışlarını arttırmak istiyorsanız aşağıda bıraktığım randevu al butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formunu doldurun. Sizi en yakın zamanda arayıp yarım saat ücretsiz telefon görüşmesi yapalım.

 

HİZMETLER

Dijital Reklamlar ile satışlarınızı arttıralım. 

 

İLETIŞIM BILGILERI

 Nispetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sk. No:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

.

  • b763699fd1fa3bfb374442593ae642e1
  • instagram-logo-A807AD378B-seeklogo.com
 
instagram-1280x720.jpg

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instgram, Twitter ve Youtube'da potansiyel müşterilerinizi en etkili reklam modelleriyle yakalayın ve marka bilinirliğinizi arttırın.

Google Reklamları

En çok arama yapılan mecrada reklamlarınızla en efektif sonuçlara ulaşın,aramalarda üst sıralarda yer alın ve web sitesi trafiğinizi arttırın.

Youtube Video Reklamları

Youtube'un reklam modelleriyle hedeflerinize en kısa yoldan ulaşın.

NOT FACEBOOK:  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.